Brokoffova

Kvalitné bývanie pre moderných ľudí

Exkluzívna lokalita – Brokoffova Residence, výnimočné a zároveň jedinečné bývanie v historicky najvýznamnejšej časti Popradu a to v Spišskej Sobote. Garantujeme vám výhľad na jedinečnú a neprekonateľnú panorámu Vysokých Tatier, blízkosť prírody v kombinácii s bezproblémovou dostupnosťou do centra Popradu a neustále vyhľadávaných Vysokých Tatier vám prináša perfektný benefit. Veľkou devízou je aj to, že vo výhľade na Vysoké Tatry vám nebude už nič brániť, lebo tam nie je možné zrealizovať žiadnu výstavbu, kvôli ochrannému pásmu.

Brokoffova residence ponúka kvalitné bývanie v blízkosti Vysokých Tatier a blízko centra Popradu. Svojou polohou sa stáva atraktívnym prostredím pre mladé rodiny, jednotlivcov ale aj pre investovanie. V projekte sa nachádza 19 štvorizbových domov v radovej zástavbe a 3
samostatne stojace domy (predané).

Aktívny oddych – v blízkosti sú široké možnosti aktívneho oddychu a relaxu – stravovacie a spoločenské zariadenia, wellness, telocvične, aquapark, turistika, galérie.

Príťažlivý dizajn – moderná architektúra zapadajúca do prostredia využíva prvky umocňujúce spojenie s prírodou a tradičnou zástavbou regiónu. Priestranný interiér, súkromné parkovacie miesta, uzavretá pokojná rezidencia so službami.

Vysoká hodnota – cena nehnuteľností v Tatrách každoročne dynamicky rastie a tým umožňujú vysoké zhodnotenie vašej investície a ochranu pred jej devalváciou. Investícia do domu v Brokoffova residence je skvelou voľbou.

Hlavné výhody Brokoffovej

Bývanie na Brokoffovej spĺňa štandardy modernej doby s rešpektom na okolitú zeleň a prírodu.

Množstvo zelene

Zelene v okolí nikdy nie je dosť. Preto sme ňou nešetrili a vytvorili pre vás dokonalú oázu pokoja.

Výhľad na Tatry

Garantujeme vám výhľad na jedinečnú a neprekonateľnú panorámu Vysokých Tatier.

Top občianska vybavenosť

V blízkosti sa nachádza škôlka, škola, kultúrne inštitúcie, obchody či reštaurácie. Jednoducho všetko na dosah.

Bezpečné bývanie

Rezidenčná uzavretá zóna s bezpečnostnými prvkami, pre pokojné užívanie si vášho domu.

Moderný dizajn

Ako sa hovorí – v jednoduchosti je krása a pri projekte Brokoffova to bude platiť dvojnásobne.

Dôraz na životné prostredie

Využívame moderné technológie a riešenia ako sú optický internet od Slovak Telekom, hliníkové tepelno-izolačné okná, zelená strecha, kvalitné materiály, predpríprava na fotovoltaiku a autonabíjačku.

Hlavné výhody Brokoffovej

Napíšte nám